Ste firma a chystáte pre svojich zamestnancov Deň detí, Športový deň alebo tzv. Family Day? Alebo ste napríklad kaviareň a plánujete akciu pre deti? Robíte rodinnú alebo narodeninovú oslavu a chcete, aby sa všetky pozvané deti zabavili nenásilne v angličtine? Ak áno, tak sme tu pre vás! Ponúkame vám animačný program v anglickom jazyku pre deti od 2 do 8 rokov, ktorý okrem toho, že deti zabáva, tak ich aj vzdeláva! Náš jedinečný „edutainment“ program je plný piesní, hier, súťaží, obrázkov, hračiek, príbehov a obsahuje tiež tvorivé dielne – všetko v angličtine.

Cena za 60 min. bez hudobného doprovodu je 30,00€ súkromná akcia (do 10 detí), 45,00€ komerčná akcia. Cena za 60 min. s hudobným doprovodom je 40,00€ súkromná akcia (do 10 detí), 55,00€ komerčná akcia. Kontakt: Zuzana Labudová, info@prima-skola.com, tel.: 0905 971 432.

Referencie: Dituria Shopping centre máj 2015, Sun Café august 2015, Zimný movement festival marec 2016, Míľa pre mamu máj 2016, Dni mesta Levice – Zvieratkovo máj 2016 – viac fotografií nájdete na facebook.com/JazykovaSkolaPrima.

ANIMACNÝ PROGRAM PRE DETI V ANGLICKOM JAZYKU