PREČO PRIMA?

máme bohaté skúsenosti – sme na trhu od r. 2003 a už niekoľko rokov sme najväčšou jazykovou školou v Leviciach

špecializujeme sa na anglický jazyk, ale ponúkame aj kurzy nemčiny a španielčiny

angličtinu učíme od útleho veku v našom Detskom klube Primáčik

prispôsobujeme sa novým trendom: sme licencovanou partnerskou školou Direct Language Lab®

dodržiavame európske štandardy, vzdelávame systematicky a dôraz kladieme na komunikáciu

profesionálne pripravujeme na medzinárodné skúšky Cambridge a zároveň ich aj sprostredkovávame

máme kvalifikovaný lektorský tím, v ktorom nechýbajú ani kvalitní zahraniční lektori

máme skvelé ceny, splátkový systém a množstvo výhodných zliav

deti ZŠ a  SŠ sú k štúdiu motivovaní aj skvelou celoročnou súťažou o školné zdarma

máme vlastnú útulnú budovu v príjemnom prostredí, detský kútik aj ihrisko

študenti i verejnosť majú u nás k dispozícii bohatú anglickú a nemeckú knižnicu

v roku 2011 sme získali ocenenie NAJ JAZYKOVÁ ŠKOLA SLOVENSKA

Povedali o  nás rodičia...

Nakoľko som sa dnes zúčastnila na dcérinej otvorenej hodine, chcela by som vyjadriť spokojnosť s priebehom vyučovania. Hodina bola zábavná, dynamická a pútavá. Aktivity sa primerane striedali, aby sa deti nestihli začať nudiť. Príjemné bolo, že sa učili aj pohybom, nesedeli celých 45 minút. Na všetkých deťoch bolo vidieť, že ich to baví, že sú tam radi a to je najpodstatnejšie. (Petra D.)

Vyslovujeme vám poďakovanie za veľmi profesionálny a ľudský prístup, s ktorým sa  obaja naši chlapci na vašej škole stretli a vysoko ho oceňujú. Prajeme Vám veľa úspechov vo Vašej práci. (Janka K.)

Ďakujem Vám veľmi pekne za štvrťročné hodnotenie. Teší ma, že sa snaží, čo je aj vašou zásluhou. Rada chodí do Primy. Ešte raz ďakujem! (Gizela B.)

...bolo mi potešením s Vami spolupracovať, Vaša škola je na vysokej úrovni a zároveň chcem vyzdvihnúť Vašu lektorku Hanku, ktorej profesionálne vedenie a príjemné ľudské vystupovanie je na nezapletenie... (Katarína B.)

Prajem veľa spokojných žiakov a študentov. Bola som veľmi spokojná s vašou prípravou vo vašej škole a dôležité je, aby vyučujúci vedel zaujať deti svojim spôsobom výučby. Ešte raz ďakujem. (Sabina H.

kurzy angličtiny, nemčiny a španielčiny

prípravné centrum skúšok Cambridge

príprava na maturitu

úradné preklady z/do angličtiny