Online prihláška

ONLINE PRIHLÁŠKA

Online prihláška nie je záväzná. Po jej akceptovaní školou, dohodnutí podmienok vami vybraného kurzu
a zaradení do skupiny v škole osobne počas úradných hodín/zápisov vyplníte a podpíšete papierovú formu záväznej prihlášky, ktorej súčasťou sú aj zmluvné podmienky. Ak nie ste začiatočník a máte viac ako 12 rokov, vyplňte prosím aj vstupný test (dospelí podľa typu kurzu). Úroveň detí do 12 rokov naši lektori preverujú ústne. Do celoročných kurzov sa môžete prihlasovať aj počas roka – budete zaradení do skupín, v ktorých máme ešte voľné miesto.

Ďakujeme, že ste si vybrali Jazykovú školu Prima – váš lístok do sveta angličtiny :D

Všeobecné právne a obchodné podmienky