KURZY PRE ŠKÔLKAROV

Počet detí v skupine je 5-6.

Ku kurzu rodič dieťaťu zakupuje učebnicu, ktorá zostáva v škole a lektorka na hodiny vyberá potrebné pracovné listy. V cene učebnice je zahrnuté aj CD a DVD s pesničkami k preberanej učebnici na počúvanie doma.

Pre našich škôlkarov každoročne vo februári ZDARMA organizujeme extra podujatie plné zábavy, hier v anglickom jazyku a dobrôt – karneval. Deti sa tiež zúčastňujú detského predstavenia, ktoré organizujeme pre rodičov každoročne v máji/júni.

Pre deti je u nás k dispozícii aj detský kútik vnútri a detské ihrisko vonku. Fotky zo škôlkarských kurzov nájdete vo fotogalérii.

KURZY PRE NAJMENŠÍCH V SPRIEVODE RODIČA

Ak vaše dieťatko ešte nechodí do škôlky, príďte k nám a neoľutujete! Ponúkame vám pravidelnú aktivitu, za ktorú vám vaše dieťatko bude vďačné a na ktorú sa každý týždeň bude určite tešiť! Okrem skvelej zábavy, ktorú u nás spolu zažijete, vaše dieťatko aj nenútene a prirodzene získa pozitívny vzťah k anglickému jazyku a budete prekvapení, koľko sa toho naučí! Anglický jazyk si osvojí ako materinský jazyk – a to len spievaním, pohybom, pozorovaním, napodobňovaním a opakovaním – získate skvelú devízu pre budúcnosť vášho dieťatka...

Počet detí v skupine je 4-5.

V cene kurzu sú zahrnuté aj bezplatné študijné materiály (pracovné listy) a pesničky v MP3 formáte na počúvanie doma a jedna bonusová vianočná hodina.

Najmenšie detičky majú tiež možnosť ZDARMA sa zúčastniť na našom každoročnom februárovom podujatí – karnevale.

Pre deti je u nás k dispozícii aj detský kútik vnútri a detské ihrisko vonku. Fotky z kurzov pre najmenších nájdete vo fotogalérii.

Škôlkari a najmenší