ZBIERAJ A VYHRAJ!

Máš Prima žiacku knižku?
Chceš vyhrať hodnotné ceny na konci školského roka 2016/2017?
Tak nazbieraj vo svojej žiackej knižke čo najviac nálepiek so symbolom Primáčika počas celého školského roka a bojuj o nasledovné ceny:

1. MIESTO – štúdium v Prime v školskom roku 2017/2018 ZDARMA!
2. MIESTO – učebnica a pracovný zošit v školskom roku 2017/2018 ZDARMA!
3. MIESTO – učebnica v školskom roku 2017/2018 ZDARMA!

POZOR! Je veľmi dôležité, aby si svoju žiacku knižku počas školského roka nestratil(a) – v prípade, že sa tak stane, tvojich nazbieraných Primáčikov ti už nikto nenahradí!

Súťaž bude vyhodnotená po ukončení školského roka 2016/2017 a jej výsledky budú zverejnené na webstránke školy.

Pravidlá:

Od svojho lektora budeš na hodinách za rôzne aktivity dostávať červené body, nálepky, pečiatky atď. Za každých 10 bodov získaš 1 nálepku Primáčika do svojej žiackej knižky. Študent s najväčším počtom Primáčikov v skupine bude na konci školského roka spolu s najlepšími študentmi z ostatných skupín zaradený do žrebovania o uvedené ceny. Súťažia všetky skupiny, ktoré majú žiacke knižky (označenia: KIDS, MORE, GATE).

Good luck (:

Sútaž s Primácikom